Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Halowe Mistrzostwa Gdyni w Lekkiej Atletyce Szkół Podstawowych

Uczniowie Szkoły Podstawowej  w dniu 01.12. 2014 r. pod opieką pani Agnieszki Giedrojć- Gurin wzięli udział w Halowych Mistrzostwach Gdyni w Lekkiej Atletyce Szkół Podstawowych ( Liga I rzut). Najlepiej spisali się i przynieśli szkole cenne punkty liczące w  rywalizacji międzyszkolnej prowadzonej przez GOSiR , Klaudia Rybacka , w pchnięciu piłką lekarska (2 kg )oraz Jeremi Kalkowski w skoku w dal. Oboje weszli do ścisłego finału. Klaudia zajęła VIII miejsce osiągając wynik 8,06 m. Jerami skoczył na odległość 3,99 metra i zakończył zawody na VII miejscu.

Pozostałe wyniki:  Wiktoria Lademan- 6,35 m ( pchnięcie piłka lekarska), Otylia Walczuk- 3,38 m ( skok w dal), Mateusz Dziecielski- 7,52 s oraz  Patric Sieminski- 15,74 s (bieg na  50 m) , Luke Lovibond- 8,08 m ( pchniecie piłką lekarską ), Paweł Pankau- 4:08,44 s; Jan Grota- 4:08.66 s m oraz Michał Goitowski - nkl (bieg na 1000m ). Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.  Agnieszka Giedrojć-Gurin

Jesteś tutaj: Sukcesy uczniów Halowe Mistrzostwa Gdyni w Lekkiej Atletyce Szkół Podstawowych