Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Halowe Mistrzostwa Gdyni w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych

Uczniowie Szkoły Gimnazjalnej nr 7,  w dniu 02.12. 2014 r. , pod opieką pani Agnieszki Giedrojć- Gurin wzięli udział w Halowych Mistrzostwach Gdyni w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych ( Liga I rzut). Najlepiej spisała się i przyniosła szkole cenne punkty liczące w  rywalizacji międzyszkolnej prowadzonej przez GOSiR , Agata Marszandt , w pchnięciu piłką lekarska (3 kg ), która  weszła do ścisłego finału gdzie zaskoczyła tam sama siebie zdobywając II miejsce z wynikiem 8,83 m .

Pozostałe wyniki:  Weronika Partyka- 6,06 m ( pchnięcie piłka lekarska), Aleksander Grzenia - 7,28 s oraz  Paulina Kolczynska- 8,28s  (bieg na  50 m) , Igor Popławski - 8,91 m ( pchniecie piłką lekarską- 4kg ), Jakub Ruszczak- 4:06,07 s; Łukasz Dunajski- 4:30.31 s m oraz Sebastian Chrabkowski - nkl (bieg na 1000m ), Paulina Stawecka-nkl (bieg na 600m ). Pracujemy dalej. Zobaczymy co przyniesie wiosenna Gimnazjada 2015.

Agnieszka Giedrojć-Gurin

Jesteś tutaj: Sukcesy uczniów Halowe Mistrzostwa Gdyni w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych