Oferty

Rekrutacja do Szkoły Podstawowej klasy 1

1. Rodzice dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły składają zgłoszenie o przyjęcie do szkoły bez załączników. ( pobierz zgłoszenie )
  • Wykaz ulic obwodu szkoły: Adwokacka, Al. Zwycięstwa 138 – 160, Architektów, Druskiennicka, Gedymina, Głowackiego, Grażyny, Grenadierów, Grodnieńska, Folwarczna, Kiejstuta, Kowieńska, Ks. Zawackiego, Lidzka, Miernicza, Oficerska, Olgierda, Orańska, Racławicka, Sędziowska, Spółdzielcza, Spokojna, Techniczna, Trocka, Witolda, Źródlana, Inżynierska, Wielkopolska od nr 1 do 299, Wrocławska , Parkowa, Leśna, Bernadowska, Miła , Kłajpedzka, Kościelna.
  1. Rodzice dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły składają wniosek o przyjęcie wraz z załącznikami. ( pobierz wniosek z załącznikami )

Klasa sportowa o profilu piłki nożnej

Szanowni Rodzice

W roku szkolnym 2018/2019 w Szkole Podstawowej nr 11 utworzona będzie klasa sportowa o profilu piłki nożnej. Oferta jest skierowana do uczniów klasy 4 ( rok szkolny 2018/2019 ) roczniki 2008, 2009.

Założenie programowe klasy sportowej

10h – wychowania fizycznego w rozbiciu na:

2h – basen

2h – zajęcia ogólnorozwojowe

6h – zajęcia z zakresu piłki nożnej

Program nauczania z pozostałych przedmiotów zgodnie z podstawą programową ( uczniowie realizują  program tak jak klasy standardowe ).

Klasa jest utworzona we współpracy z SKS Bałtyk. Zajęcia z piłki nożnej prowadzone będą przez trenera i byłego zawodnika kadry Polski Piotra Rzepkę.

Wnioski o przyjęcie dziecka do pobrania ze strony internetowej. Terminy składania wniosków w sekretariacie szkoły od 30.03. do 27.04.2018r. do godz. 15.00.

Testy sprawności fizycznej dla kandydata odbędą się od 7.05. do 11.05.2018r.

Wniosek do pobrania: pobierz pdf

Jesteś tutaj: Szkoła Podstawowa