Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Klasy 4-7

WYNIKI KONKURSU LITERACKIEGO „Człowiek w masce”

GRATULACJE dla Olivki Dustet Leskiewicz – uczennicy klasy 6b, która w Gdyńskim Konkursie Literackim „Człowiek w masce” uzyskała tytuł laureata i tym samym znalazła się w gronie pięciu wyróżnionych autorów opowiadań. Brawo! W konkursie, organizowanym przez SP13 pod honorowym patronatem Teatru Miejskiego im.Witolda Gombrowicza wzięło udział 46 uczniów z 9 szkół gdyńskich. Finał konkursu odbędzie się 30 listopada 2015 r. o godz. 10.00 we foyer Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza. Nagrodą dla laureatów będą bilety do teatru.

Gratulujemy!

Katarzyna Kowalska

Komenda Miejska Policji w Gdyni

W ubiegły czwartek klasa 5a miała okazję odwiedzić Komendę Miejską Policji w Gdyni. Swoją wizytę rozpoczęliśmy od spotkania z Panią aspirant Barbarą Gawłowicz-Witkiewicz, która przybliżyła nam tajniki pracy policji na co dzień. Pokazała nam również tajemniczą walizkę technika kryminalistycznego, w której znajdowało się wiele ciekawych przedmiotów, w tym pędzelek z piór marabuta. Każdy z obecnych mógł odcisnąć swój ślad linii papilarnych. Następnie udaliśmy się na spotkanie z psem-tropicielem i jego opiekunem. Przy okazji poznaliśmy arkana tresury i szkolenia psów policyjnych. Kulminacyjnym punktem naszego pobytu w Komendzie Miejskiej było spotkanie z Panem Komendantem insp. Robertem Leksyckim. To nie lada wyróżnienie, że mogliśmy zawitać w progi gabinetu Pana Komendanta i porozmawiać z nim o codziennej pracy policji, zadać nurtujące nas pytania. Spotkanie było nad wyraz sympatyczne i na koniec otrzymaliśmy pamiątkowe odblaski, dzięki którym będziemy widoczni o zmroku. To była bardzo wartościowa wycieczka!

Zapraszamy na facebooka.

Cmentarz Wojskowy w Redłowie

W piątek 6.11.2015r. klasa 4a odwiedziła Cmentarz Wojskowy w Redłowie, aby w tym szczególnym czasie wspominania zmarłych zapalić znicze na grobach naszych bohaterów, żołnierzy walczących w czasie II Wojny Światowej  w obronie Gdyni i Pomorza. Odnaleźliśmy również tablicę upamiętniającą bohaterów ORP Grom, którzy są patronami naszej szkoły.Gratulujemy!

Miło nam poinformować, że Jan Kaliszewski - uczeń kl. 6b dostał się do etapu rejonowego Kuratoryjnego konkursu z języka angielskiego.

Gratulujemy! Trzymamy kciuki!

Mity potrafią rozbawić piątoklasistów :)

Na dzień 22 października 2015r. zaplanowane zostało wyjście na spektakl pod tytułem "Mity greckie". Spotkaliśmy się pod szkołą o godzinie 7.30. Opiekunami klas 5a i 5b były: p. Krystyna Staniszewska, p. Balbina Rogalka i p. Małgorzata Pietruszewska-Fulara. Po sprawdzeniu obecności udaliśmy się na przystanek autobusowy, a następnie pojechaliśmy w kierunku centrum Gdyni. Potem dotarliśmy do budynku "Multikina", gdzie cała grupa udała się do sali kinowej. Zajęliśmy wskazane nam miejsca.

Więcej…

Dzielni rycerze

W klasie 5a na ostatnich lekcjach historii mogliśmy poznać wielu dzielnych rycerzy, którzy przybliżyli nam jak wygląda ich życie na co dzień, jak przygotowują się do walki, czym zajmują się w czasie wolnym, gdzie mieszkają. Taka lekcja historii na pewno zostanie w naszej pamięci na dłużej.

Zobacz fotorelację na facebooku.

Strona 6 z 14

Jesteś tutaj: Wydarzenia: klasy 4-7