Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Klasy 4-7

Straasznie fajna dyskoteka

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z dyskoteki klas 4-6 na facebooku.

4a w Muzeum Emigracji

W czwartek (8.10) klasa 4a odwiedziła Muzeum Emigracji. Oprócz bardzo ciekawej ekspozycji w muzeum uczniowie mieli również okazję zobaczyć robiący wrażenie chiński okręt wojenny, który kilka dni wcześniej wpłynął do portu w Gdyni.

Zobacz fotorelację z wyjścia na facebooku.

Dama i Rycerz

Uczniowie klasy 5b wybierali damę dworu i najbardziej rycerskiego mężczyznę w klasie. Wybraną damę chłopcy obdarowali własnoręcznie przygotowanymi mieczami, a rycerze otrzymali pięknie zdobione chusteczki.

zobacz więcej na facebooku.

Konkurs "Jan Paweł II - Patron Rodziny"

Rozstrzygnięcie październikowego konkursu plastycznego:

"Jan Paweł II - Patron Rodziny"

Z okazji XV Dnia Papieskiego zorganizowałam konkurs plastyczny dla dzieci od 0 - 6 klasy. Wzięło w nim udział 36 uczniów, spośród których wyłonili się następujący zwycięzcy:

I MIEJSCE

Oliwia Dustet- Leskiewicz kl. 6b

Małgorzata Kaliszewska kl. 3a

Weronika Stachowiak kl. 5b

Więcej…

Z wizytą u przedszkolaków

15.10.2015 r. klasa 4a odwiedziła przedszkole nr. 14 w Gdyni. Oczywiście pokazaliśmy się z jak najlepszej strony. Nasze dzieci po raz kolejny wystawiły sztukę o Janie Pawle II, dzięki której dzieci przedszkolne mogły bliżej poznać osobę naszego Papieża - Polaka. Dzieci ze skupieniem oglądały nasz występ, wspólnie z nami śpiewały piosenki, a panie wychowawczynie ukradkiem ocierały łzy wzruszenia. Cieszyliśmy się, że mogliśmy dostarczyć innym wiele wrażeń. Nasze przyjście to również miłe spotkanie naszych dzieci ze swoimi paniami, które uczyły je od najmłodszych lat.

siostra Julia


XV Dzień Papieski

W poniedziałek uczniowie klasy 4a zaprezentowali swoim kolegom i koleżankom z klas 0- 6 przedstawienie o Janie Pawle II, którego wspominaliśmy z okazji XV Dnia Papieskiego. Dzieci ukazały postać Papieża jako człowieka o wielkim i szlachetnym sercu, który potrafił kochać każdego człowieka, nawet tego, który go skrzywdził. Nasi aktorzy wczuli się w swoje role i odegrali najpiękniej jak tylko mogli. Cała publiczność żywo reagowała na sytuacje jakie działy się na scenie i chętnie włączała się we wspólny śpiew.

siostra Julia

Więcej…

Strona 7 z 14

Jesteś tutaj: Wydarzenia: klasy 4-7