Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Klasy 4-7

Jan Paweł II Patron Rodziny

W niedzielę 11.10.2015r. obchodziliśmy XV Dzień Papieski pod hasłem: "Jan Paweł II Patron Rodziny". Jest to dzień wdzięczności, łączności duchowej z Ojcem Świętym, Janem Pawłem II i promocji jego nauczania. Przypada w niedzielę przed 16 października – rocznicą wyboru kardynała Karola Wojtyły na następcę Świętego Piotra. W trakcie Dnia Papieskiego zbierane są pieniądze na stypendia dla zdolnej polskiej młodzieży z niezamożnych i ubogich rodzin.
Z tej okazji dzieci z naszej szkoły z klasy 4a wystawiły w naszym kościele Parafialnym pw. Matki Bożej Bolesnej sztukę pt.: "Spotkanie". Swoim zaangażowaniem, skupieniem, spontanicznością, pięknem odtwarzanych ról pomogły nam wszystkim przeżyć ten dzień i zobaczyć Ojca Świętego oczami dziecka, jako normalnego człowieka o wielkim poczuciu humoru, człowieka o wielkim sercu, kochającego każdego człowieka. Licznie zebrani parafianie nie mogli nadziwić się występem naszych małych aktorów, których obdarowali gromkimi brawami.

siostra Julia

Więcej…

Dyskoteka klas 4-6

Kilka dni temu odbyła się w naszej szkole pierwsza w tym roku dyskoteka klas 4-6. Tematem przewodnim był Dzień Chłopaka. Oprócz tradycyjnych życzeń i pląsów na parkiecie przygotowałyśmy naszym kolegom różnorakie konkursy, od jedzenia cytryny począwszy, na wiązaniu kokardy i odgadywaniu marek samochodów skończywszy. Nasi starsi koledzy z gimnazjum zadbali o doskonałą muzykę i efekty świetlne. Wszyscy bawili się znakomicie, niektórzy prawie nie schodzili z parkietu. Mistrzem tańca został Cezary Matuszewski, Mistrzynią Magdalena Jabłońska, a Mistrzowską Parą Weronika Kluczyńska i Andrzej Pykosz!Gratulujemy wytrwałości i doskonałego wyczucia rytmu! A dla tych, którym nie udało się zdobyć tytułu tym razem: Pamiętajcie, kolejna dyskoteka już wkrótce!

Odwiedź nas również na facebooku!

WITAMY!

Mateusz jest już domu!!! Jego koleżanki i koledzy z całej szkoły przygotowali kartkę i powitanie niespodziankę.

Wirtualna adopcja

Uczniowie klasy 6a postanowili w tym roku szkolnym wirtualnie adoptować psa z gdyńskiego schroniska. Szukali tego najbardziej skrzywdzonego przez człowieka i tak znaleźli Denara. Wielkie serca mają nasi uczniowie!!!

http://www.ciapkowo.pl/19191

Klasy 5 w Muzeum Emigracji w Gdyni

24 września uczniowie klas 5a i 5b mieli okazję odwiedzić Muzeum Emigracji w Gdyni. To fantastyczne miejsce dostarczyło wszystkim uczestnikom nie lada wrażeń. Uczniowie wzięli udział w warsztatach "Polacy brylują, Polki imponują". Dzięki tym zajęciom uczniowie w ciekawy i aktywny sposób poznali osiągnięcia wybitnych polskich emigrantów, dowiadując się przy tym podstawowych informacji z zakresu geografii i historii. Po dzisiejszych warsztatach nikomu nie będą obce takie nazwiska jak: Mickiewicz, Skłodowska, Słowacki i Strzelecki. Muzeum w nowoczesnej odsłonie pokazało uczniom, że uczyć można się również korzystając z tabletów i multimediów.

Więcej…

Kandydaci do SU klas 4-6

Kochani! Zamknięta została lista kandydatów do Samorządu Uczniowskiego klas 4-6. Wybory już wkrótce, a tymczasem będziecie mieli czas na zapoznanie się z kandydaturami. Oto lista:

KLASA 4a:
Robert Stachowiak
Krystian Grota
Paulina Chaberska
Martyna Wydra
Karol Siwacki
Justyna Kwidzinska
Mateusz Czarnecki
Mateusz Szydłowski

KLASA 5a:
Klaudia Mazer
Otylia Walczuk


KLASA 5b:
Kacper Kichler
Wiktoria Szulc

KLASA 6a:
Zuzanna Kokorzycka
Marta Kalkowska
Laura Tajerle
Wiktoria Matuszewska
Marta Szałek
Martyna Kopacz
Maciej Skiba
Andrzej Pykosz
Mateusz Dziecielski
Monika Bieszke


KLASA 6b:
Ola Żelazna
Ola Malinowska
Kuba Sidorowicz
Maksym Snitco
Jan Kaliszewski
Igor Pawłowski
Oliwia Dustet Leskiewicz
Damian Puszczyński


Pozdrawiam! p. Małgosia Pietruszewska

Strona 8 z 14

Jesteś tutaj: Wydarzenia: klasy 4-7