Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Klasy 4-7

Klasy 5 w Muzeum Emigracji w Gdyni

24 września uczniowie klas 5a i 5b mieli okazję odwiedzić Muzeum Emigracji w Gdyni. To fantastyczne miejsce dostarczyło wszystkim uczestnikom nie lada wrażeń. Uczniowie wzięli udział w warsztatach "Polacy brylują, Polki imponują". Dzięki tym zajęciom uczniowie w ciekawy i aktywny sposób poznali osiągnięcia wybitnych polskich emigrantów, dowiadując się przy tym podstawowych informacji z zakresu geografii i historii. Po dzisiejszych warsztatach nikomu nie będą obce takie nazwiska jak: Mickiewicz, Skłodowska, Słowacki i Strzelecki. Muzeum w nowoczesnej odsłonie pokazało uczniom, że uczyć można się również korzystając z tabletów i multimediów.

Więcej…

Kandydaci do SU klas 4-6

Kochani! Zamknięta została lista kandydatów do Samorządu Uczniowskiego klas 4-6. Wybory już wkrótce, a tymczasem będziecie mieli czas na zapoznanie się z kandydaturami. Oto lista:

KLASA 4a:
Robert Stachowiak
Krystian Grota
Paulina Chaberska
Martyna Wydra
Karol Siwacki
Justyna Kwidzinska
Mateusz Czarnecki
Mateusz Szydłowski

KLASA 5a:
Klaudia Mazer
Otylia Walczuk


KLASA 5b:
Kacper Kichler
Wiktoria Szulc

KLASA 6a:
Zuzanna Kokorzycka
Marta Kalkowska
Laura Tajerle
Wiktoria Matuszewska
Marta Szałek
Martyna Kopacz
Maciej Skiba
Andrzej Pykosz
Mateusz Dziecielski
Monika Bieszke


KLASA 6b:
Ola Żelazna
Ola Malinowska
Kuba Sidorowicz
Maksym Snitco
Jan Kaliszewski
Igor Pawłowski
Oliwia Dustet Leskiewicz
Damian Puszczyński


Pozdrawiam! p. Małgosia Pietruszewska

Klasy 5 w Miechucinie

Uczniowie klas piątych ostatnie dni roku szkolnego spędzili na biwaku w Miechucinie. Atrakcji było mnóstwo, zajęcia zaczynały się po śniadaniu, a kończyły po 24.00. Mimo, że zadania wymagały często ogromnej odwagi i pokonania własnych słabości WSZYSCY je wykonali. Każdy zjechał na tyrolce, wspiął się na siatce i skałce, przeszedł na linowym moście nad jeziorkiem. Przy wielu zadaniach trzeba było ze sobą współpracować, pomagać innym i choć na początku nie było to łatwe to trzeciego dnia piątoklasiści okazali się zgraną ekipą. Nocne podchody w lesie dostarczyły niezapomnianych wrażeń, a opowieść o duchu Albercie pobudziła wyobraźnię…

Pogoda okazała się dodatkową atrakcja. Bo kiedy można beztrosko skorzystać z kąpieli błotnych? Zrzucić kolegów do kałuży? Urządzić sobie zjazdy z góry po błocie na różnych częściach ciała? Wejść po kolana do błota?  Właśnie w Miechucinie! Za nami niezapomniane dni, a przed nami wakacje! Czy może być lepiej ….

Agnieszka Kokorzycka
2015-06-24
Więcej…

Spacerkiem po sopockiej plaży

W ostatnią wycieczkę w tym roku szkolnym klasa 5a wybrała się do Sopotu. Pogoda nam dopisała wiec część z na drogę przeszła  brzegiem plaży. Były oczywiście „niechcący zmoczone spodnie” i „przypadkiem” bluza wpadła do morza. Humor dopisywał nam całą drogę, A na  końcu czekało to co uczniowie lubią najbardziej – wizyta w MC Donald!

Agnieszka Kokorzycka
2015-06-21
Więcej…

Klocki lego nie tylko dla dzieci...

W czerwcu klasa 5a zwiedziła wystawę klocków Lego w PGE Arena. Obejrzeli niesamowite, wielkie budowle składające się z kilkudziesięciu tysięcy klocków. Budowle przedstawiające architekturę zabytkową oraz współczesną, wydarzenia historyczne i znane sceny z filmów i bajek zrobiły na uczniach ogromne wrażenie.

Agnieszka Kokorzycka

 

Więcej…

Najlepszy matematyk w Gdyni klas czwartych

Nasz uczeń Bartłomiej Wiliński z klasy 4a może się poszczycić wieloma sukcesami na gruncie matematyki.

Do najważniejszych należą:

 

  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym klas 4 – laureat
  • Finalista Trójmiejskiego Konkursu Matematycznego „Muszelka”
  • W konkursie matematycznym „MAT”- 23 miejsce w kraju

 

Wśród nagród zdobytych przez Bartka jest profesjonalny kalkulator CASIO, który z pewnością posłuży mu przez wiele lat. Gratulujemy!!!

Strona 9 z 14

Jesteś tutaj: Wydarzenia: klasy 4-7