Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Klasy 4-7

Klasy 5 w Miechucinie

Uczniowie klas piątych ostatnie dni roku szkolnego spędzili na biwaku w Miechucinie. Atrakcji było mnóstwo, zajęcia zaczynały się po śniadaniu, a kończyły po 24.00. Mimo, że zadania wymagały często ogromnej odwagi i pokonania własnych słabości WSZYSCY je wykonali. Każdy zjechał na tyrolce, wspiął się na siatce i skałce, przeszedł na linowym moście nad jeziorkiem. Przy wielu zadaniach trzeba było ze sobą współpracować, pomagać innym i choć na początku nie było to łatwe to trzeciego dnia piątoklasiści okazali się zgraną ekipą. Nocne podchody w lesie dostarczyły niezapomnianych wrażeń, a opowieść o duchu Albercie pobudziła wyobraźnię…

Pogoda okazała się dodatkową atrakcja. Bo kiedy można beztrosko skorzystać z kąpieli błotnych? Zrzucić kolegów do kałuży? Urządzić sobie zjazdy z góry po błocie na różnych częściach ciała? Wejść po kolana do błota?  Właśnie w Miechucinie! Za nami niezapomniane dni, a przed nami wakacje! Czy może być lepiej ….

Agnieszka Kokorzycka
2015-06-24
Więcej…

Spacerkiem po sopockiej plaży

W ostatnią wycieczkę w tym roku szkolnym klasa 5a wybrała się do Sopotu. Pogoda nam dopisała wiec część z na drogę przeszła  brzegiem plaży. Były oczywiście „niechcący zmoczone spodnie” i „przypadkiem” bluza wpadła do morza. Humor dopisywał nam całą drogę, A na  końcu czekało to co uczniowie lubią najbardziej – wizyta w MC Donald!

Agnieszka Kokorzycka
2015-06-21
Więcej…

Klocki lego nie tylko dla dzieci...

W czerwcu klasa 5a zwiedziła wystawę klocków Lego w PGE Arena. Obejrzeli niesamowite, wielkie budowle składające się z kilkudziesięciu tysięcy klocków. Budowle przedstawiające architekturę zabytkową oraz współczesną, wydarzenia historyczne i znane sceny z filmów i bajek zrobiły na uczniach ogromne wrażenie.

Agnieszka Kokorzycka

 

Więcej…

Najlepszy matematyk w Gdyni klas czwartych

Nasz uczeń Bartłomiej Wiliński z klasy 4a może się poszczycić wieloma sukcesami na gruncie matematyki.

Do najważniejszych należą:

 

  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym klas 4 – laureat
  • Finalista Trójmiejskiego Konkursu Matematycznego „Muszelka”
  • W konkursie matematycznym „MAT”- 23 miejsce w kraju

 

Wśród nagród zdobytych przez Bartka jest profesjonalny kalkulator CASIO, który z pewnością posłuży mu przez wiele lat. Gratulujemy!!!

DZIEŃ DZIECKA W 4a W OŚRODKU KULTURY MORSKIEJ W GDAŃSKU

1.czerwca klasa 4 a wraz z wychowawczynią p. Małgorzatą Pietruszewską-Fularą oraz p. Moniką Sową udała się do Ośrodka Kultury Morskiej w Gdańsku. Ciekawa wycieczka połączona ze zwiedzaniem najbardziej charakterystycznych miejsc Gdańska wszystkim przypadła do gustu. Rozpoczęliśmy warsztatami w trakcie których uczniowie dowiedzieli się, jak zachować się w sytuacjach kryzysowych na morzu. Pani prowadząca  przedstawiła dzieciom najważniejsze sposoby wzywania pomocy oraz zasady postępowania podczas akcji ratunkowej na morzu. Uczniowie zapoznali się z różnymi środkami ratunkowymi na wystawie interaktywnej - mieli okazję założyć kamizelkę ratunkową, zjechać rękawem ewakuacyjnym i wejść do tratwy pneumatycznej. Ciekawym doświadczeniem była możliwość sterowania łodziami i statkami w dużym basenie. To była udana wycieczka i już czekamy następnej!

Małgorzata Pietruszewska-Fulara
2015-06-10
Więcej…

4a PODBIJA KRĘGIELNIE U7

We wtorkowe przedpołudnie uczniowie klasy 4a mieli niewątpliwą przyjemność poznać zasady bowlingu i zmierzyć się w rozgrywkach grupowych. Początkowo kule do bowlingu wydawały się ciężkie, ale z czasem wszyscy nabierali siły i obycia. Do rywalizacji włączyły się również p. Małgosia – wychowawca klasy oraz p. Joanna Ossowska- psycholog szkolny. Obie panie całkiem nieźle sobie radziły, ale trofeum zwycięzcy przypadło ex aequo Otylii i Gustawowi. Wszystkim czas spędzony w Centrum U7 minął beztrosko i niestety bardzo szybko, ale liczymy, że po wakacjach jeszcze tam wrócimy na kolejne bowlingowe rozgrywki.

Małgorzata Pietruszewska-Fulara
2015-06-10
Więcej…

Strona 9 z 14

Jesteś tutaj: Wydarzenia: klasy 4-7