Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Archiwum 2013/2014

NAZYWAM SIĘ MATEUSZ

W grudniu 2013 skończyłem 10lat. Do niedawna byłem zwykłym, pogodnym i zdrowym chłopcem...
Teraz.. po 5 cyklu chemii czuję się bardzo źle,
jestem bardzo słaby, wymiotuję..
Czeka mnie jeszcze bardzo trudna droga: badania, chemia, usunięcie guza i
nerki, autoprzeszczep szpiku, megachemia, radioterapia... dużo bólu,
cierpienia....
Jedyną szansą na uratowanie mojego życia jest wyjazd na leczenie
przeciwciałami GD-2 do kliniki w Genui we Włoszech. Potrzeba na to
ok.50tys.euro.
Gdyby się znalazło 200tys.dobrych serc i każde z nich ofiarowało mi 1zł
dostałbym szansę na życie.

Proszę o pomoc.. chcę znów żyć jak kiedyś - przed chorobą.. Mateusz.

 

JAK PRZEKAZAĆ DAROWIZNĘ
Należy dokonać przelewu bankowego (może być przelew internetowy) lub wpłaty na poczcie.
nazwa odbiorcy:
Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa


numery rachunków odbiorcy:
Rachunek złotowy PLN: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
Rachunek złotowy PLN: 86 1600 1286 0003 0031 8642 6151 - darowizny w ramach zbiórki publicznej
Rachunek walutowy EUR: IBAN: PL07 1600 1286 0003 0031 8642 6021
Rachunek walutowy USD: IBAN: PL77 1600 1286 0003 0031 8642 6022
Rachunki prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska SA
W tytule wpłaty proszę podać nazwisko i numer członkowski nadany przez Fundację - Przybył, 3340 (ten dopisek jest bardzo ważny).


JAK PRZEKAZAĆ 1%
Wypełniając zeznanie PIT, podatnik musi obliczyć podatek należny wobec Urzędu Skarbowego.
W rubryce WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)
. Wpisać numer KRS: 0000270809
. Obliczyć kwotę 1%
W rubryce INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE (bardzo ważne!) wpisać nazwisko oraz numer członkowski nadany przez Fundację – Przybył, 3340.

FESTYN RODZINNY

Sobota 7 czerwca br. była niewątpliwie dniem pełnym radości i świetnej zabawy. Cała szkoła zamieniła się w miejsce przepełnione uśmiechem i mnóstwem pozytywnych emocji. Festyn rozpoczął się wspólnym spacerem, podczas którego drużyny z poszczególnych klas mogły zdobyć punkty. Oficjalnie festyn zainicjował wspólny taniec i odśpiewanie piosenki "Happy". Dla milusińskich były różnego rodzaju atrakcje m. in. malowanie twarzy, przejazdy kucykami, pokaż wozu strażackiego, malowanie na folii i wiele innych. Mamy mogły zrelaksować się w Strefie Piękna, gdzie czekało na nich szereg zabiegów pielęgnacyjnych. Pyszne ciasta, słodkości, napoje i sorbety owocowe czekały na wszystkich w kawiarence. Dużym zainteresowaniem cieszył się namiot OPEC Gdynia, gdzie dzieci mogły rysować i przy okazji otrzymać fantastyczne gadżety. Pokaż mody letniej i pokazy psich sztuczek zgromadziły tłumy widzów. Atrakcji dla każdego było co nie miara i nie sposób ich wszystkich wyliczyć. Wspólnie spędzony czas bardzo szybko upłynął i w znakomitych nastrojach rozeszliśmy się do domów. Festyn Rodzinny był festynem nie tylko z nazwy, ale rodzinna atmosfera udzieliła się wszystkim. Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy aktywnie włączyli się w organizację. Już wkrótce e zakładce "Przyjaciele Szkoły" o wszystkich przypomnimy. Tymczasem gromadzimy pomysły na kolejny festyn. Dziękujemy wszystkim za obecność i obiecujemy, że za rok będzie jeszcze ciekawiej.

Więcej…

WYCIECZKA DO ZAKOPANEGO

W czerwcu uczniowie szkoły podstawowej odwiedzili Zakopane i jego okolice. W drodze na południe Polski zwiedzili Ojcowski Park Narodowy - Pieskową Skałę, maczugę Herkulesa i  Dolinę Prądnika. Drugi dzień spędzili w Krakowie, gdzie zobaczyli Drogę Królewską: Bramą Floriańska, ulice Floriańską, Stare Miasto: rynek, Sukiennice, Kościół Mariacki, kościół św. Wojciecha, dziedziniec Collegium Maius, Wawel. Tego samego dnia spędzili czas w  kopalni soli w Wieliczce, gdzie oprócz przejścia trasą górniczą obejrzeli pokaz laserów i film 5D. Kolejnym punktem wycieczki było Zakopane, a dokładnie  Jaszczurówka, Kościół Matki Boskiej Fatimskiej, Gubałówka, cmentarz na Pęksowym Brzysku, spacer po Krupówkach i wspaniała wycieczka do Doliny Chochołowskiej – przejazd kolejką  najdłuższą i największą doliną w polskich Tatrach i wejście  na Polanę Chochołowską. W drodze powrotnej zwiedzili Częstochowę – Sanktuarium Maryjne na Jasnej Górze. Wszyscy wrócili pełni wrażeń, pamiątek, zmęczeni i gotowi do kolejnej wyprawy.

Więcej…

TEST WIEDZY O ZDROWIU „WIEM, CO JEM!”

Uczniowie klas integracyjnych niedawno zmierzyli się w teście wiedzy o zdrowiu i zdrowym odżywianiu. Wszyscy uczestnicy otrzymali wcześniej materiały, z których mogli dowiedzieć się wiele interesujących i cennych informacji  dotyczących zasad zdrowego odżywiania. Uczniowie udzielili poprawnych odpowiedzi na większość pytań, ale to Sabinka Jastrzębowska z klasy II A zdobyła najwięcej punktów. Serdecznie gratulujemy! Już w przyszłym roku kolejna edycja konkursu.


JAK DOBRZE BYĆ RAZEM

12.06.2014r. zakończyliśmy nasze tegoroczne spotkania wokalno - muzyczne. Tym razem mogliśmy spędzić ten czas nieco inaczej niż dotychczas. Spotkaliśmy się w ogrodzie u Sióstr Serafitek, czyli tam gdzie mieszka s. Julia.  Nasze spotkanie rozpoczęliśmy Mszą św. jako podziękowanie za tegoroczną naukę. A po niej… czekała nas fajna zabawa: grill - zjedliśmy pyszne, ciepłe kiełbaski. Były gry i zabawy, dużo radości, muzyki. Na koniec naszego spotkania zjedliśmy pyszne lody z truskawkami. Tak naprawdę nikomu z nas nie chciało się wracać do swoich domów, nawet nasi Rodzice mieli z tym problem, widząc jak miło spędzamy czas, jak cieszymy się sobą, jak zgodnie się bawimy.

Więcej…

MARYJA WIDZIANA OCZAMI DZIECKA

Pod koniec maja zorganizowałam konkurs - na napisanie przez dzieci wiersza ,,Maryja w moim życiu". W konkursie tym wzięło udział 10 uczniów z klas 3-4. Zwycięzcami zostali:
I miejsce - Magdalena Adamus kl. 3a
II miejsce - Michał Wydra kl. 4b
III miejsce - Emilia Nawrocka kl. 4a
Wyróżnienie dla Otylii Walczuk z kl. 3a

Więcej…

Kiermasz podręczników

KIERMASZ PODRĘCZNIKÓW UŻYWANYCH

OD 18.06.2013

DO KLAS: CZWARTEJ, PIĄTEJ I GIMNAZJUM

BIBLIOTEKA SZKOLNA

WIELKIE SERCA W SP 11

Po zakończeniu akcji „Znaczki dla Afryki” przekazałam je Siostrom Klaweriankom – ze Zgromadzenia Misyjnego, które wspomagają dzieci, młodzież na Czarnym Lądzie. Przypomnę, że w tym roku szkolnym udało nam się zebrać 20.490 znaczków. Za otrzymane z tej akcji pieniądze w wysokości 7.300 zł dzieci będą mogły zjeść podstawowe posiłki, a niektóre z nich rozpoczną naukę szkolną.

Więcej…

ONI ŻYLI I ŻYJĄ W GDYNI

We wtorek 3.06. nasi uczniowie z klasy 3b: Nela Fiłonowicz, Wiktoria Szulc, Jasiu Grota i Małgosia Daliga oraz Marysia Grzelka z 5b odebrali nagrody za udział w konkursie ,,Oni żyli i żyją w Gdyni” zorganizowanym przez Radę Dzielnicy Wielki Kack. Rozdanie nagród odbyło się w czasie festynu w Szkole Podstawowej nr 20.


FESTYN RODZINNY

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół nr 6 w Gdyni

mają zaszczyt zaprosić na

7 czerwca 2014 roku w godz. 10:00-14:00

W programie festynu przewidujemy wiele atrakcji, m.in.:

- występy uczniów oraz karaoke

- pokaz psich sztuczek

- pokaz mody letniej uczniów naszej szkoły

- malowanie twarzy

- przejazdy kucykami

- pyszne wypieki w kawiarence

- porady i zabiegi kosmetyczne

- pokaz wozu strażackiego

- stoiska ekologiczne

- gry i zabawy rekreacyjne

oraz wiele innych atrakcji!

ZAPRASZAMY SERDECZNIE! Gwarantujemy świetną zabawę! Nie może Ciebie zabraknąć!

Strona 1 z 13

Jesteś tutaj: Archiwum 2013/2014