Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Archiwum 2012/2013

SAMORZĄD UCZNIOWSKI W AKCJI

Drukuj

Po wrześniowych wyborach przewodniczącą SU w gimnazjum została Alicja Ławniczak, a zastępcą Zuzanna Piontke.
Z inicjatywy samorządu już 27 września w naszej szkole odbyła się dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka, na której wszyscy świetnie się bawili, słuchając muzycznych przebojów na zamówienie i ze specjalnymi dedykacjami. Na koniec imprezy dziewczyny wybrały Mistera Klas Pierwszych, którym został Igor Popławski z klasy Ib oraz Króla Gimnazjum - Oskara Cichosza z kl. IIB. Gratulacje dla zwycięzców!

Więcej…

ADAMIE, JESTEŚMY Z TOBĄ!

Drukuj

Akcja charytatywna „DLA ADAMA”, dzięki zaangażowaniu pani Anny Majzel, zjednoczyła wiele osób z różnych środowisk i instytucji, chcących pomóc Adamowi jak najszybciej powrócić do zdrowia. Dnia 29 września 2012r., po raz kolejny spotkaliśmy się w Centrum Kultury w Gdyni, przy ul Łowickiej 51, gdzie odbył się drugi koncert charytatywny, nad którym patronat objął Prezydent Miasta Gdyni Wojciech Szczurek.

Łącznie podczas koncertu w czerwcu i we wrześniu udało się zebrać kwotę 10.842,26złotych.

Więcej…

PIĄTEK Z ŻÓŁWIAMI W ZOO

Drukuj

W dniu 02.11.2012r. członkowie Kółka Edukacyjno-Turystycznego razem z panią Moniką Syty uczestniczyli w zajęciach warsztatowych przeprowadzonych na terenie ZOO w Gdańsku. Tematem lekcji były „Żółwie - ich charakterystyka i ochrona gatunkowa”.
Obejrzeliśmy interesującą prezentację, a także dowiedzieliśmy się różnych ciekawostek z życia żółwi. Mieliśmy również okazję zobaczyć „na żywo" żółwie lądowe oraz lądowo-wodne. Po zakończonych zajęciach, przyszedł czas na zwiedzanie ogrodu zoologicznego, podczas którego obserwowaliśmy między innymi karmienie fok.

Więcej…

KRAJOZNAWCZE WYPRAWY GIMNAZJALISTÓW

Drukuj

Kółko Edukacyjno – Turystyczne, prowadzone przez panią Monikę Syty, raz w miesiącu (w soboty) realizuje plan ciekawych wycieczek i rajdów na terenie Trójmiasta.

W dniu 6 X 2012r. członkowie koła uczestniczyli w rajdzie po Kępie Redłowskiej. Grupa szła szlakiem od strony Polanki Redłowskiej (koniec Bulwaru Nadmorskiego). Pierwszym punktem ścieżki była tablica "Życie morza", a następnie dotarliśmy do tablic „Roślinność” i „Zwierzęta”, dzięki którym przypomnieliśmy sobie najważniejszych przedstawicieli fauny i flory Trójmiasta. Następnie udaliśmy się lasem do granicy rezerwatu i stamtąd powędrowaliśmy spacerkiem w kierunku molo w Orłowie.

Więcej…

DZIEŃ NAUCZYCIELA I NIE TYLKO…

Drukuj

DSC 4279mŚwięto Komisji Edukacji Narodowej to uroczysty dzień dla uczniów, nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły. Tego dnia pani Maryla Włodkowska ze swoim zespołem artystów (do którego jako aktorka dołączyła pani Małgosia Pietruszewska) przygotowała przedstawienie o codziennej szkolnej rzeczywistości i o tym, czego często na co dzień nie dostrzegamy, gdyż zapominamy o empatii, próbując ocenić, zamiast zrozumieć drugiego człowieka. Spektakl kończy optymistyczna puenta oraz piosenka, uzupełniona występem tanecznym najmłodszych uczniów naszej szkoły.

Więcej…

XII DZIEŃ PAPIESKI

Drukuj

Zdjcie0037Dnia16 października zebraliśmy się na sali gimnastycznej i poprzez wiersze, piosenki i film o Janie Pawle II, staraliśmy się utrwalić w naszej pamięci portret tego wielkiego Polaka i człowieka o prawdziwie wielkim sercu. W rapowym rytmie mogliśmy powtórzyć słowa (łatwo wpadającego w ucho) refrenu - „Nie masz lepszego nad Jana Pawła II…”

Więcej…

RODZINNE KIBICOWANIE ASSECO PROKOM

Drukuj

DSC08983mW niedzielę 21 października wszyscy razem zasiedliśmy na trybunach Hali Widowiskowo-Sportowej w Gdyni, czyli dzieci klasy 4b, uczniowie zerówki, rodzice i nauczyciele, a także nasza Pani dyrektor Iwona Jagodzińska. Z całą pewnością byliśmy silnym wsparciem gdyńskich Mistrzów Polski w koszykówce, którzy tego dnia stoczyli niezwykle zacięty pojedynek z drużyną Stelmet Zielona Góra. Najmłodszych najbardziej interesowały popisy klubowych maskotek (a szczególnie niesfornego Tygryska), inni zachwycali się występami tanecznymi dziewcząt ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego, ale większość do ostatniej sekundy śledziła w napięciu emocjonujący mecz.

Więcej…

KOŁO TURYSTYCZNO- KRAJOZNAWCZE NA MIĘDZYSZKOLNYCH PODCHODACH

Drukuj

DSC08960mUczniowie klasy 4b pod opieką pani Urszuli Nowak raz w miesiącu w sobotę, w ramach działalności koła turystyczno- krajoznawczego, wyruszają na wyprawy do ciekawych miejsc Gdyni, Sopotu, Gdańska, a w II semestrze planują również poznanie interesujących zakątków Kaszub.

Więcej…

III KLASY GIMNAZJUM PRZED SZKOLENIEM BRITISH COUNCIL

Drukuj

 

FCE, czyli popularny First, to jeden z najpopularniejszych egzaminów z języka angielskiego. Od tego roku dostępna jest także jego wersja młodzieżowa – tzw. FCE for Schools. Oferują ją m.in. polskie centra egzaminacyjne British Council.

Dlatego uczniowie klas III gimnazjalnych pod opieką pani Magdy Krzak i Marty Sieńczewskiej uczestniczyli 23 października 2012roku w szkoleniu, dotyczącym egzaminu państwowego z języka angielskiego FCE. Uczniowie mieli szansę zapoznać się z najnowszymi wymaganiami na egzaminie FCE. Sprawdzili również swoje umiejętności, rozwiązując wybrane zadania egzaminacyjne pod okiem ekspertów z British Council.

HARCERZE ZAPRASZAJĄ NA ZBIÓRKI DO 8 GDH

Drukuj

Chcesz przeżyć niesamowitą historię!?

Chcesz poznać wspaniałych, ciekawych ludzi!?

Chcesz zdobyć umiejętności, które przydadzą Ci się w życiu!?

Więcej…

Strona 8 z 9

Jesteś tutaj: Archiwum 2012/2013