Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Archiwum 2012/2013

KLASY CZWARTE ZAWSZE RAZEM

Drukuj

Udało się i było fantastycznie, więc na cześć klas czwartych: Hip- Hip- Hurra!!!
Jesteśmy teraz naprawdę zgranym zespołem i oby tej energii nikomu z nas nie zabrakło do końca wspólnych lat spędzonych w ZS nr 6!!!
A wszystko wydarzyło się 20 września podczas niesamowitej wyprawy do Grodziska w Sopocie.

Więcej…

WARSZTATY KLAS III GIMNAZJUM

Drukuj

IMG 0149mUczymy się nie tylko w szkolnych ławkach, dlatego uczniowie klas III gimnazjum po trzech godzinach lekcji w szkole, udali się na warsztaty do Gdyńskiego Akwarium. W programie zajęć (w całości dofinansowanych przez Urząd Miasta Gdyni) zaplanowano:

Więcej…

Integracja klas pierwszych gimnazjum

Drukuj

DSC00865m20 września 2012r. – to był ten dzień, który wyznaczyliśmy na wyjazd integracyjny. Troszkę się obawialiśmy, bo pogoda przez kilka poprzednich dni kaprysiła. Czwartkowy poranek był bardzo zimny, jednak gdy dotarliśmy na miejsce, do Adventure Parku na Kolibkach, niespodziewanie wyjrzało słońce i tak pozostało z nami do końca imprezy, w której wzięli udział uczniowie klasy IA i IB.

Więcej…

AKCJA SK CARITAS DLA HOSPICJUM

Drukuj

Szkolne Koło Caritas, prowadzone przez Panią Iwonę Paprocką- Grabowską i działające przy Gimnazjum nr 7, przeprowadziło we wrześniu w naszej szkole akcję sprzedaży kalendarzy, z której cały dochód został przekazany na rzecz Stowarzyszenia Hospicjum im. Św. Wawrzyńca w Gdyni.

Więcej…

WIZYTA NAUCZYCIELI Z CYPRU

Drukuj

DSC 0062mW ramach międzynarodowej współpracy, z inicjatywy KZ NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania, dnia 12 września naszą szkołę odwiedziła delegacja nauczycieli z Cypru. Po oficjalnym powitaniu w gabinecie przez Dyrektora ZS nr 6 Pana Sławomira Wiśniewskiego, goście udali się na hospitacje zajęć, podczas których przewodnikiem i tłumaczem była pani Marta Sieńczewska.

Więcej…

PRZEDSTAWICIELE GIMNAZJUM NR 7 „W hołdzie zesłańcom Sybiru"

Drukuj

027mDelegacja Zespołu Szkól nr 6 pod opieką Pani Iwony Paprockiej-Grabowskiej dnia 16 września 2012 r. wzięła udział w gdyńskich uroczystościach „W hołdzie zesłańcom Sybiru”. Obchody zostały zorganizowane przez gdyńskich Sybiraków, Rodzinę Katyńską oraz Prezydenta Miasta Gdyni Wojciecha Szczurka w przeddzień 73. rocznicy sowieckiej agresji na Polskę oraz Dnia Sybiraka.

Więcej…

SPRZĄTANIE ŚWIATA 2012

Drukuj

W piątek 14 września na terenie Orłowa odbyła się akcja Sprzątania Świata, w której wzięli udział uczniowie Zespołu Szkół nr 6 w Gdyni. Pod opieką wychowawców i nauczycieli uczniowie klasy 4a, 5a i 6a z wielkim zapałem zabrali się za porządkowanie leśnych terenów przy ulicy Adwokackiej i Wrocławskiej oraz zielonych obszarów wokół szkoły.

Więcej…
Drukuj

koncert                        AKCJA CHARYTATYWNA – DLA ADAMA

Więcej…

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2012/2013

Drukuj

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2012/13 odbyła się 3 września punktualnie o godzinie 9.00. Na kortach tenisowych zgromadzili się uczniowie oddziału przedszkolnego, klas I-III, 4-6 szkoły podstawowej i I-III gimnazjum. Prowadząca uroczystość, pani Krystyna Staniszewska, szczególnie serdecznie powitała wszystkich, którzy po raz pierwszy przestąpili progi naszej szkoły. Następnie Pan dyrektor Sławomir Wiśniewski życzył przybyłym uczniom samych sukcesów na miarę ich możliwości, a Pani dyrektor Iwona Jagodzińska zachęciła wszystkich do korzystania z szerokiej oferty kół zainteresowań, zajęć sportowych, plastycznych i teatralnych, jakie w bieżącym roku szkolnym zaplanowano w Zespole Szkół nr 6. Warto mieć pasję i rozwijać posiadane talenty, czego wszystkim Wam życzymy w nowym roku szkolnym!

KLASY II GIMNAZJUM W ADVENTURE PARKU NA KOLIBKACH

Drukuj

IMG 0731mPrzed zakończeniem roku szkolnego, 20 czerwca, klasy II gimnazjum ze swoimi wychowawczyniami wybrały się na niezwykłą, kilkugodzinną wycieczkę do Adventure Parku na Kolibkach. Podzieleni na dwa zespoły, z instruktorami wyruszyliśmy naprzeciw przygodzie. Podczas leśnej ekspedycji każdy z uczestników musiał przezwyciężyć wiele swoich słabości m.in. lęk wysokości, ciemności i przestrzeni, między innymi pokonując trasę w parku linowym czy przechodząc wąskim, podziemnym tunelem.

Więcej…

Strona 9 z 9

Jesteś tutaj: Archiwum 2012/2013