Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Warsztaty w Muzeum Emigracji

W środę 1marca gimnazjaliści z klasy II a uczestniczyli w wyjątkowych warsztatach, podczas których poznali wybitnych polskich emigrantów związanych z kinematografią (i nie tylko) tj. Polę Negri, Allana Starskiego, Warner Brothers, Janusza Kamińskiego, Agnieszkę Holland czy też  twórcę znanej marki kosmetyków Max Faktor, a właściwie Maksymiliana Faktorowicza. Po zwiedzeniu całej wystawy wzięliśmy udział w warsztatach. Podzielono nas na grupy. Każdy zespół otrzymał notebooka i zadanie polegające na wykonaniu kilku zdjęć mających nawiązywać do postaci poznanych na ekspozycji. Powstały fantastyczne zdjęcia (oczywiście z wykorzystaniem tajemniczych rekwizytów z walizeczek otrzymanych od pani edukatorki), które później wspólnie oglądaliśmy na dużym ekranie. Bawiliśmy się znakomicie, a nasze zaangażowanie zaowocowało świetnymi ocenami z j. polskiego.

Martyna Gollnau w gronie laureatów

Z przyjemnością informuję, iż Martyna Gollnau, kl. II b gimnazjum, została laureatem

XII Ogólnopolskiego Konkursu BARWY MORZA 2017,  zorganizowanego przez Liceum Ogólnokształcące nr XVIII Szkół Okrętowych i Ogólnokształcących „Conradinum” w Gdańsku. Martyna w swojej grupie wiekowej w kategorii : STATKI I OKRĘTY  otrzymała za fotografię: „ Dar Pomorza – obiektywem malowane” III miejsce.

Bardzo się cieszymy z sukcesu Martynki i przypominamy, że jest to już jej trzecia nagroda w  ogólnopolskim konkursie fotograficznym,  w tym roku szkolnym.

GRATULUJEMY I CZEKAMY NA NASTĘPNE WYRÓŻNIENIA !

Joanna Grzesińska

Strona 10 z 39

Jesteś tutaj: Wydarzenia II - III