Świetlica szkolna zaprasza od godz. 7.00 do 17.00.

To miejsce gdzie uczniowie mogą ciekawie spędzać czas wolny.

W tym roku szkolnym opiekę nad „Świetliczakami” sprawować będą: mgr Dorota Zielińska, mgr Pamela Chyła, mgr Balbina Rogalka,
mgr Maryla Włodkowska, mgr Iwona Sygulska i kierownik świetlicy mgr Agnieszka Łądkowska.

Regulamin Świetlicy Szkolnej

Rozkład zajęć świetlicowych

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Koło plastyczne "Mały Plastyk"

W ramach zajęć świetlicy prowadzone jest koło plastyczne „Mały Plastyk”
Zajęcia odbywają się w  środy – 13.00 – 13.45. dla klas 0-3,
piątki – 13.30. – 14.15 dla klas 1-3
Prowadząca mgr Agnieszka Łądkowska

Język hiszpański dla klas 1-3

Zajęcia odbywają się raz we wtorki (12.50 – 14.30) i piątki (12.50- 13.35)  dla dzieci z klas 1-3. Uczniowie podczas zajęć z języka hiszpańskiego uczą się śpiewać piosenek oraz rymowanek i wierszyków. Lekcje są wzbogacane o elementy tańca. Chętnie uczestniczą w grach i zabawach językowych, poznawaniu kultury hiszpańskiej i wykazują przy tym dużą kreatywność.

mgr Dorota Zielińska

Zabawy dzieci z zerówki i pierwszej klasy świetlicy szkolnej.

To nie tylko zabawa, ale również rozwijanie talentów artystycznych, pasji czytelniczych i filmowych.

Konkurs Plastyczny„Warzywa i owoce nasi przyjaciele”

Nasze uczennice Wiktoria Kończyło i Gracjana Plichta z klasy 3b otrzymały nagrody(III miejsce i wyróżnienie) w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Warzywa i owoce nasi przyjaciele” organizowanym przez SP 21. Prace były wykonane pod kierunkiem mgr Doroty Zielińskiej. Gratulujemy!

Jesteś tutaj: Świetlica szkolna