Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Świetlica szkolna

Jasełka dla przedszkoli

17.12.2015r. zaprosiliśmy zaprzyjaźnione przedszkola nr 14, nr 5 i Przedszkole Sióstr Dominikanek na Jasełka przygotowane przez klasę 4a pod kierunkiem siostry Julii. Gości przywitała Pani dyrektor Iwona Jagodzińska. Wszystkim przedstawienie się podobało. Na zakończenie dzieci zaśpiewały kolędy.

Nasza świetlica...

... i nasze świetliczaki :)

FERIE W SZKOLE SĄ FAJNE!

Zimowa aura w ferie nie dopisała  – dzieciom brakowało śniegu i związanych z nim atrakcji, ale za to po raz kolejny nie zawiódł harmonogram  zajęć feryjnych w naszej szkole. Różnorodność zajęć, które zaoferowali  uczniom nauczyciele prowadzący sprawiła, że w czasie półkolonii nie było mowy o nudzie. Każdy dzień obfitował w ciekawe atrakcje i interesujące zajęcia. Począwszy od wspólnych spacerów na Klif  Orłowski, wycieczki do Muzeum Motoryzacji, na ciekawych eksperymentach chemicznych skończywszy. Wszyscy chętnie korzystali z zajęć sportowych na sali gimnastycznej przygotowanych przez zaprzyjaźniony klub karate.  Dużym zainteresowaniem cieszyły się także zajęcia artystyczne: lepienie z masy solnej, malowanie pastą, tworzenie obrazków z zakrętek. Doskonałej zabawy dostarczały wszystkim rozgrywki w grach planszowych oraz łamigłówki i zagadki słowne. Ciekawym doświadczeniem były zajęcia o wulkanach i doświadczenie pokazujące erupcję wulkanu. Dla wszystkich, którzy lubią śpiewać były zajęcia karaoke i wspólne  śpiewanie znanych piosenek. To był bardzo radośnie spędzony czas!

Elżbieta   Śliwińska
Małgorzata Pietruszewska-Fulara
Więcej…

Świetlicowe zabawy

Świetlica szkolna czynna jest od godziny 7:00 do godziny 17:00 dla klas 0-3 i od rana tętni życiem. Bardzo dużo dzieci kończąc zajęcia w salach lekcyjnych ze swoimi nauczycielkami, zbiega z prawdziwą radością do sali świetlicowej. Z obserwacji wynika, że uczniowie klas młodszych lubią spędzać wspólnie czas. Zawsze jest coś ciekawego do zrobienia, biorą udział w międzyszkolnych konkursach plastycznych zajmując wysokie lokaty, układają puzzle, budują bardzo interesujące rzeczy z klocków, grają w gry planszowe oraz odrabiają prace domowe. W czasie oczekiwania na rodziców wychodzą na dodatkowe zajęcia, takie jak: język angielski, gimnastyka korekcyjna, SKS, ceramika. Fajna jest ta nasza szkolna świetlica.

Izabela Żurawek
2015-02-26
Więcej…

Konkurs plastyczny

Świetlica szkolna brała udział w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym pt.: "Maska Karnawałowa ". Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 13 w Gdyni . Celem konkursu było wyzwolenie w wychowankach postaw kreatywnych, pobudzenie wyobraźni oraz rozwijanie umiejętności twórczych. Uczennica naszej szkoły  Victoria  Kosidło z  kl. 1b zajęła II miejsce  i otrzymała  pamiątkowy dyplom oraz nagrodę rzeczową. Serdeczne gratulacje i podziękowanie za udział w Konkursie Plastycznym.

Dorota Zielińska
2015-02-20

Strona 3 z 8

Jesteś tutaj: Świetlica szkolna