Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Świetlica szkolna

Konkurs plastyczny

Świetlica szkolna brała udział w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym pt.:"Podróż do krainy baśni". Organizatorem konkursu był ZKP i G nr 8 w Gdańsku a celem było popularyzowanie wartościowej literatury dla dzieci, rozwijanie wrażliwości, fantazji oraz wyobraźni twórczej. Trzy uczennice uczęszczające do naszej świetlicy zostały laureatkami:

II miejsce - Wiktoria Kończyło klasa 1b

III miejsce - Gracjana Plichta klasa 1b

Wyróżnienie otrzymała Małgosia Kaliszewska klasa 2a

Wszystkim startującym i laureatom - gratulujemy.

Agnieszka Łądkowska
2015-02-16
Więcej…

„Angielski na sportowo”

Poszukując kreatywnych i pobudzających rozwiązań form nauki z języka angielskiego dla najmłodszych nasza szkoła zaprosiła zaprzyjaźnione Przedszkola nr 5, nr 14 i Przedszkole pw. św. Rodziny Zgromadzenia Sióstr Dominikanek  na wspólne zajęcia ruchowe połączone z nauką języka angielskiego. Zajęcia prowadzone były przez P. Lidię Kozłowską, p. Agnieszkę  Giedrojć-Gurin i miały na celu zachęcenie dzieci do nauki języka angielskiego. Przedszkolaki wykonywały proste polecenia nauczyciela wydawane w j.angielskim. W trakcie zajęć wykorzystywane były elementy muzyki a także zabawy pamięciowe i ruchowe. Poprzez atrakcyjne zabawy, takie jak nauka piosenki „If  you’re happy”, nauka kolorów, zwierząt, zabawy z chustą Klanzy a także wyścigi na wesoło pokazano dzieciom jak przyjemna może być nauka języka angielskiego. Do lepszego zapamiętywania słówek wykorzystywane były kolorowe obrazki. Dzieci z radością i wielkim zaangażowaniem uczestniczyły w zorganizowanych zabawach. Na zakończenie wszyscy uczestnicy dostali pamiątkowe dyplomy i słodki poczęstunek, szczególnie cieszący dzieci.

Organizatorzy: mgr Lidia Kozłowska, mgr Agnieszka Giedrojć-Gurin, mgr Dorota Zielińska

Więcej…

Konkurs plastyczny

Nasza świetlica zorganizowała w październiku Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pt. "Owoce i warzywa - nasi przyjaciele". Do konkursu przystąpiło wiele szkół z Gdyni a nawet szkoła z Pruszcza Gdańskiego. Celem  było rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz uzdolnień plastycznych dzieci, pobudzenie fantazji i wyobraźni. Dziękujemy wszystkim nauczycielom świetlicy i dzieciom za piękne, kolorowe i ciekawe prace oraz za udział w konkursie. Agnieszka Łądkowska - kierownik świetlicy.

Więcej…

Nasz drugi dom

Nasza świetlica to drugi  dom dla naszych młodszych uczniów. Spędzają w niej niejednokrotnie więcej czasu niż w domu. Takie czasy. Świetlica to miejsce integracji, nowych znajomości, nowych przyjaźni. Dzięki różnorakim zajęciom nie ma mowy o nudzie. Wspólne odrabianie lekcji, zabawy  na placu zabaw i w salach,gry w piłkę, rysowanie, kolorowanie, wyklejanie, układanki, bajki, konkursy z nagrodami i itp. Wiele się dzieje. Codziennie jest gwarno, wesoło i ciekawie. Nasza świetlica to świetne miejsce na czas spędzony po lekcjach i mamy na to wiele dowodów.

Izabela Żurawek

nauczyciel wychowawca

Więcej…

Wirtualna adopcja

Drukuj

Beńka 479/14 – Większa sunia, starsza. Trafiła do schroniska po tym jak błąkała się po jednej z gdyńskich ulic z zaczepem od łańcucha przy obroży. O łańcuchową zgubę nikt się nie upomniał, dlatego Beńka czeka na lepsze jutro a na pewno lepsze życie niż miała bo na łańcuch już nigdy nie trafi. Sunia jest przyjacielska do ludzi. Dogaduje się z psiakami swoich gabarytów przeciwnej płci. Świetnie sprawdzi się w domu z dobrze zabezpieczonym ogrodzeniem. Lubi spacery i kontakt z człowiekiem. Jest bardzo mądrą i poczciwą psiną. Dasz jej szansę?

Beńka została zaadoptowana wirtualnie przez uczniów klas 1-3. Taka adopcja polega na wsparciu finansowym naszej wybranki, jak również pozostałych zwierząt. Serdecznie namawiamy wszystkich wrażliwców do wirtualnej adopcji zwierzaka ze schroniska.

Izabela Żurawek

Strona 4 z 8

Jesteś tutaj: Świetlica szkolna